Metin2

Wszystko na temat gry Metin2

Ogłoszenie

Witam na forum poswieconym grze Metin2.Znajdziecie tutaj duzo przydatnych informacji oraz poznacie towarzyszy do gry ;] ZAPRASZAM NA STRONĘ WWW.REVAR.DBV.PL PONIEWAŻ TO FORUM JUŻ DAWNO WYGASŁO I NIE BĘDZIE ODNAWIANE !!! :) REJESTROWAĆ SIĘ I DYSKUTOWAĆ !!

#1 2010-04-05 14:32:13

szaleniec40

Barbarzyńca

Zarejestrowany: 2010-04-05
Posty: 3
Punktów :   

poradnik dla początkujących

Witam chciałbym podać wymyślony przez siebie poradnik dla początkujących graczy, mam nadzieje ze się przyda.
Więc zacznę może od wyboru postaci mam każdą klasę i polecam wam ninje lub surę, gdyż ninja szybko atakuje i może to robić na odległość a sura słynie ze swej siły. Jeśli chodzi o moce to w ninji polecam dagger bo są skuteczne i silne ataki w tym krycie się a sura polecam czarna magię gdyż jest tam więcej tych czarów niż w broni.Teraz imperium hmm ja jestem w Chunjo i jednak je polecam są tam fajni ludzie ktuży Ci z chęcią pomogą i łatwo jest się połapać w terenie.No i teraz jak nabić szybko lvl.Na początku gry polecam robić Questy a później jak zaczną robic się schodki w zakresach od 14lvlu wyżej najlepiej znaleźć sobie kolegę z wyższym levelem on na pewno będzie cie z chęcią expił ale nadal z kolejnym lvlem robic questy.Ja tak właśnie robię i proszę nabiłem z kumplami już do 24 lvlu.A jak ktoś chce przetestować uczucia to niech się uda na wesele tam bez maski uczuć można to wszystko robić.Proszę o komentarze


metin to najlepszy RPG na całym świecie!!!!

Offline

 

#2 2010-06-07 22:05:49

 xxxmalpaxxxD

Najemnik

Skąd: Opole Polska
Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 15
Punktów :   -1 

Re: poradnik dla początkujących

Dobry poradnik
A u ninjy jak napisales ''polecam dagger bo są skuteczne i silne ataki w tym krycie się''
chodzilo ci o to ze krycie sie jest najlepszym skillem?



                                          I JESZCZE COS DODAM

JAK PAKOWAC:


NINJA na poczatku robic:zrecznosc do 50 a potem zrecznosc,pz,zrecznosc,pz i tak dalej az dojdzie zrecznosc do 90,to robimy pz do 50 i potem to jak juz kto chce,mozna kupowac rzeczy z PZ,bony itd


POLECAM DAGGERA

SURA na poczatku robic:sila do 55-60 i potem jak u daggera na zmiane z pz i potem jak kto chce i jak uwaza.

POLECAM CZARNA MAGIE


WOJOWNIK na poczatku robic:sila do 50-55 i potem na zmiane zrecznosc z pz

POLECAM MENTALA DO EXPIENIA,A BODY DO PVP,DLA TYCH KTORZY SA UCZULENI NA WYSOKIE CENY,LEPSZY MENTAL GDYZ TAM PLACI SIE ZA SILNE CIALO 2-3KK,I JESZCZE DUCHOWE MA TAM SWOJA WARTOSC NA RYNKU   U BOD'EGO JEST INACZEJ,BERSERK 1-1.5KK,WIR MIECZA 1-2KK,AURA MIECZA 1.6-3KK,A WIEC BODY WIECEJ KOSZTUJE I MA ATAK LEPSZY ATAK,A MENTAL MA SILNE CIALO,WIEC MA WIECEJ DEFFA(OBRONA)


SZAMAN od poczatku ,az do 90 punktow robimy:INT(inteligencja)dodaje wiecej obrazen przy uzyciu buffa na sobie,a takze na przyjacielu z druzyny.


POLECAM SMOKA:PAKUJEMY OD 1-17,18,19..jakie kto ma tam szczescie,PAKUJEMY W POMOC SMOKA,DODAJE WIEKSZA SZANSE NA KRYTYKA(cios przeszywajacy lub krytyczny)POTEM KUPUJEMY KU,KOSZTUJE OD 100-150K



JESZCZE NAPISZE JAK PAKOWAC W WOJOWNIKU:

BODY

1.AURA MIECZA
2.BERSERK
3.WIR MIECZA
4.SZARZA
5.TRZYSTRONNE CIECIE


MENTAL

1.SILNE CIALO
2.DUCHOWE UDERZENIE
POTEM ROBIC JAK CHCECIE,BO NAJWAZNIEJSZA U MENTALA JEST OBRONA !

Ostatnio edytowany przez xxxmalpaxxxD (2010-06-08 14:30:05)


=====      =      Metin2     =      =====
        --=--            Body           --==--
   --==--=-          Jinno          -=--==--

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrestauracje Ciechocinek